Full 1

Špičkové japonské príslušenstvo na prípravu kávy CAFEC

Japonská spoločnosť CAFEC pôsobí na kávovom trhu už od roku 1973. V súčasnosti vyvíjajú originálne kávové príslušenstvo, unikátne prekvapkávače a hlavne rôzne typy papierových filtrov pre rôzne praženia a kávy.

Každý produkt je navrhnutý s japonskou precíznosťou a zmyslom pre detail.

Full 1

KVALITA Z JAPONSKA

Spoločnosť CAFEC vyrába špičkové príslušenstvo na prípravu kávy. Zakladateľ CAFEC Shigeji Nakatsuka dlhé roky pražil a pripravoval filtrovanú kávu a pri navrhovaní filtrov tieto skúsenosti zúročil. Nakatsuka sa venoval štúdiu výroby a štruktúry papiera, aby dosiahol najlepší výsledok pripravenej kávy. V ponuke máme odkvapkávače (Flower dripper) z porcelánu Arita a 2 druhy papierových filtrov CAFEC.

Kávové príslušenstvo CAFEC v aktuálnej ponuke

Prečo si vybrať CAFEC od nás

ABACA Filtre
Skvelé filtre vyrobené z konopných vlákien bez „papierového“ zápachu kompatibilné s v60 dripperom. Výborná priepustnosť filtra zabezpečuje plynulú extrakciu a čistú chuť kávy s plným telom.

Šimon Janík, MAJSTER SLOVENSKA BARISTA 2019

LIGHT ROAST FILTRE
Filtre s dokonale jemnou štruktúrou určené pre svetlo pražené kávy, ktoré často krát zachránia nedokonalé mletie, hlavne pri domácich mlynčekoch. Hustota papiera spôsobí rovnomernú extrakciu a kávu s čistou chuťou a silnou arómou.

Filip Beňo, baristický školiteľ Make it Better

Máte záujem o veľkoobchodné ceny? Kontaktujte nás

Velkoobchod - CAFEC