Colombia Oscar 300 Anaerobic

Novinka

Colombia Oscar 300 Anaerobic

17,00  66,00 

Oscarova oddanosť ekologickým praktikám znamená, že na jeho farme sa nepoužívajú žiadne syntetické hnojivá ani pesticídy. Tento záväzok k starostlivosti o životné prostredie je evidentný v každej šálke jeho kávy, kde kvalita a udržateľnosť idú ruka v ruke. Špecifická odroda, ktorú sme od Oscara kúpili, je Papayo Arabica, jedinečná a vyhľadávaná káva známa svojimi charakteristickými vlastnosťami.

Jednou z výnimočných vlastností kávy od Oscar je použitie anaeróbnej fermentácie pri spracovaní zŕn. Káva bola fermentovaná až 300hodín v pivnom tanku. Táto inovatívna metóda zahŕňa fermentáciu kávových čerešní v uzavretom prostredí bez kyslíka, čo zintenzívňuje a zjemňuje chute. Výsledkom je káva s pozoruhodným a jemným chuťovým profilom, ktorý ju odlišuje od konvenčne spracovaných zŕn.

Káva Oscara sa môže pochváliť živým a komplexným chuťovým profilom. S každým dúškom zažijete jasné, citrusové tóny mandarínky, dokonale vyvážené s teplými, korenistými podtónmi zázvoru. Ako sa chute rozvíjajú, zaznamenáte aj osviežujúce náznaky eukalyptu, ktoré dodávajú nápoju jedinečný a aromatický rozmer. Táto vynikajúca kombinácia vytvára kávu, ktorá je odvážna a sofistikovaná a osloví znalcov aj príležitostných kávičkárov.

Výberom kávy Oscara Ome si doprajete nielen vysokokvalitný a chutný nápoj, ale tiež podporíte udržateľné poľnohospodárske postupy a blaho miestnych komunít.

250g 1000g
Približné doručenie:
18 - 21 júl, 2024

Základné informácie o káve

Odporúčame kúpiť

Máme pre vás

3€ zľavu

Prihláste sa do nášho newslettera a my vám pošleme 2€ zľavový kupón na vašu ďalšiu objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavami.