Kávové predplatné GORIFFEE

Kávové predplatné GORIFFEE

Kávové predplatné Goriffee je pre ľudí, ktorí radi pijú a skúšajú tú najlepšiu kávu, ale nechce sa im myslieť na pravidelné nakupovanie. Každý mesiac vám doručíme balíček kávy z našej ponuky.

Máme pre vás tip na darček, ktorý bude robiť radosť celý rok. Podarujte milovníkovi kávy naše kávové predplatné. Jedným nákupom môžete potešiť každý mesiac inou kávou a to po celý rok.

predplatne-goriffee

Zvoľte si typ a dĺžku predplatného

Najlepšie nákupy sú také, ktorých sa nemusíte zúčastniť a môžete sa spoľahnúť, že vám príde každý mesiac kvalita. Obe kategórie si si odškrtnete pri našom kávovom predplatnom.

Môžete si objednať trojmesačnú, polročnú či až ročnú zásobu výberovej kávy. Každý mesiac doručíme čerstvé balenie kávy na filter či espresso v gramáži podľa vášho výberu.

1. Zvolíte si dĺžku
Na začiatku si zvolíte, koľko mesiacov chcete od nás dostávať kávu. Na výber máte 12 mesiacov, 6 mesiacov alebo skúšobné 3 mesiace.
2. Vyberte si typ kávy
Preferujete kávu na espresso alebo si robíte doma filtrovanú kávu? Zvoľte si praženie kávy, ktorú vám budeme každý mesiac posielať.
3. Vyberte si množstvo

Pijete kávu každý deň alebo si ju pripravujete len občas? Zvoľte si množstvo kávy, ktoré vám budeme doručovať. Na výber máte 250g a 500g balenie.

4. Vychutnávate si kávu

Jediné o čo sa budete starať je, ako si vašu kávu pripravíte. Každý mesiac sa vám ozve kuriér s čerstvo napraženou zásobou kávy.

“Pomocou členstva Goriffe sa každý mesiac dostávame do krajín celého sveta, ktoré spoznávame cez voňavé profily lahodných káv. Niet sa čo čudovať, že toto členstvo si už predplatili viacerí členovia našej rodiny.Je jednoducho chutné a celosvetové.”

Kávové predplatné 12 mesiacov

167,00  295,00 
Zobraziť This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Kávové predplatné 6 mesiacov

87,00  160,00 
Zobraziť This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Kávové predplatné 3 mesiace

43,00  91,00 
Zobraziť This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Časté otázky o kávovom predplatnom

Cestujete alebo ste dlhodobo mimo domova? Alebo nemôžete práve piť kávu? Sme tu pre vás, členstvo si jednoducho pozastavíte, opäť spustíte, prípadne presmerujete inam jedným mailom na:
info@goriffee.com

Chcem si objednať kávové predplatné ako darček ale nechcem, aby sa o tom dozvedel obdarovaný.

Pri objednávaní vyplňte políčko Kúpiť členstvo ako darček a zadajte adresu obdarovaného. Prvý balíček odošleme hneď po objednávke na VAŠU ADRESU, je to preto, aby ste mohli prvý balíček s kartičkou fyzicky darovať. Všetky ostatné balíčky budú doručené už na adresu obdarovaného.

Môžem si vybrať konkrétnu kávu, ktorá mi bude chodiť počas trvania kávového predplatného Goriffee?

Je možné si vybrať praženie (na filter/espresso) a taktiež gramáž (250g/500g). Každý mesiac posielame inú kávu, avšak nie je možné si vybrať jednu konkrétnu, nakoľko z každej kávy máme limitované množstvo a tým pádom Vám nevieme garantovať, že táto káva bude dostupná počas celej dĺžky trvania vášho členstva.

Kedy mi bude doručovaný balíček z kávového klubu?

Prvý balíček Vám odošleme, čo najskôr od prijatia objednávky, každý ďalší mesiac odosielame balíčky v prvej polovici mesiaca (najčastejšie už prvý týždeň).

Je možné vybrať si balíčky z predplatného aj v kaviarni na Košickej ulici?

Naše kávové predplatné posielame iba kuriérom GLS. 

Máme pre vás

3€ zľavu

Prihláste sa do nášho newslettera a my vám pošleme 2€ zľavový kupón na vašu ďalšiu objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavami.