Kávové predplatné Goriffee, robí radosť celý rok

Máme pre vás tip na darček, ktorý bude robiť radosť celý rok. Podarujte milovníkovi kávy naše kávové predplatné. Jedným nákupom môžete potešiť každý mesiac inou kávou a to po celý rok.

Kávové predplatné Goriffee je pre ľudí, ktorí radi pijú a skúšajú tú najlepšiu kávu, ale nechce sa im myslieť na pravidelné nakupovanie. Každý mesiac obdarovanému kávomilcovi príde balíček kávy z našej ponuky.

Naše kávové predplatné odporúča

refresher-logo-w
img-9735-

TYPY A DĹŽKA KÁVOVÉHO PREDPLATNÉHO

Zvolíte si dĺžku

Na začiatku si zvolíte, koľko mesiacov chcete od nás dostávať kávu. Na výber máte 12 mesiacov, 6 mesiacov alebo skúšobné 3 mesiace.

Vyberte si typ kávy

Preferujete kávu na espresso alebo si robíte doma filtrovanú kávu? Zvoľte si praženie kávy, ktorú vám budeme každý mesiac posielať.

Vyberte si množstvo

Pijete kávu každý deň alebo si občas spravíte šálkou radosť? Zvolíte si množstvo kávy, ktoré vám budeme doručovať. Na výber máte 250g a 500g balenie kávy.

Vychutnávate si kávu

Jediné o čo sa budete starať je, ako si vychutnáte kávu. Každý mesiac sa vám ozve kuriér s čerstvo napraženou zásobou kávy.

strieborne-predplatne-kavy

Strieborné členstvo

Trvanie: 3 mesiace

od 14,33 € / mesiac

  • Vhodné ako darček pre milovníkov kávy
  • Na poštovnom ušetríte 7,60 €
zlate-predplatne-kavy

Zlaté členstvo

Trvanie: 6 mesiacov

od 14,50 € / mesiac

  • Najpopulárnejšia voľba pre kávomilcov
  • Na poštovnom ušetríte 15,60 €
platinove-kavove-predplatne

Platinové členstvo

Trvanie: 12 mesiacov

od 13.91 € / mesiac

  • Ak chcete mať o seba postarané po celý rok
  • Na poštovnom ušetríte 31,20 €

ZMENA ČLENSTVA

Cestujete alebo ste dlhodobo mimo domova? Alebo nemôžete práve piť kávu? Sme tu pre vás, členstvo si jednoducho pozastavíte, opäť spustíte, prípadne presmerujete inam jedným mailom na: info@goriffee.com.

ČASTÉ OTÁZKY O KLUBE A PREDPLATNOM

Cestujete alebo ste dlhodobo mimo domova? Alebo nemôžete práve piť kávu? Sme tu pre vás, členstvo si jednoducho pozastavíte, opäť spustíte, prípadne presmerujete inam jedným mailom na: info@goriffee.com.

Pri objednávaní vyplňte políčko Kúpiť členstvo ako darček a zadajte adresu obdarovaného. Prvý balíček odošleme hneď po objednávke na VAŠU ADRESU, je to preto, aby ste mohli prvý balíček s kartičkou fyzicky darovať. Všetky ostatné balíčky budú doručené už na adresu obdarovaného

Je možné si vybrať praženie (na filter/espresso) a taktiež gramáž (250g/500g). Každý mesiac posielame inú kávu, avšak nie je možné si vybrať jednu konkrétnu, nakoľko z každej kávy máme limitované množstvo a tým pádom Vám nevieme garantovať, že táto káva bude dostupná počas celej dĺžky trvania Vášho členstva.

Prvý balíček Vám odošleme čo najskôr od prijatia objednávky, každý ďalší mesiac odosielame balíčky v prvej polovici mesiaca (najčastejšie už prvý týždeň).

O možnosti prevziať si svoju objednávku Vás budeme informovať emailom, nakoľko osobné odbery nie sú spracúvané v kaviarni Goriffee na Košickej . 

Radi Vás privítame v našej kaviarni kaviarni Goriffee na Košickej 36.