El Salvador Andres Salaverria Anaerobic

Vypredané

El Salvador Andres Salaverria Anaerobic

14,00 

Andrés Salaverría patrí k mladej generácii farmárov. Od detstva bol nadšený myšlienkou, že sa raz bude živiť pestovaním kávy. Jeho rodina podniká v oblasti pestovania kávy už viac ako storočie a má farmy v niekoľkých regiónoch Salvadoru. V rodinnej firme sa pohybuje 11 rokov a má ukončené magisterské štúdium v odbore ekonómia kávy. Po návrate do Salvadoru v roku 2011 sa zameral na obchodné, priemyselné a administratívne aspekty kávových fariem.

Káva na farme San Francisco sa pestuje v tieni a zber sa vykonáva selektívne ručne, pričom sa zbierajú iba úplne zrelé čerešne. Sociálne a environmentálne aktivity zohrávajú významnú úlohu v každodenných činnostiach farmy a rodinného podniku. Vždy sa snažia poskytnúť okolitým komunitám zdravotnícke služby a infraštruktúru pre vzdelávacie aktivity.

Ten lot má veľmi vysokú aciditu a odporúčame ho na filter, pre milovníkov naozaj ovocných káv.
250g 1000g
Približné doručenie:
18 - 21 júl, 2024

Základné informácie o káve

Krajina pôvodu: Salvador

Región: Apaneca-Ilamatepec, Ataco

Farmár: Andrés Salaverría

Nadmorská výška: 1 200 m.n.m.

Odroda: 100% catuai arabica

 Zloženie: 100% zrnková káva

Proces: [tooltip text=”Káva je pri spracovaní zatvorená vo vzduchotesnom tanku a v týchto podmienkach prirodzene kvasí.”]Anaerobic fermentation[/tooltip]

Nákup: [tooltip text=”Nákup z veľkoskladu.”]warehouse[/tooltip]

Chuť: rosé, granátové jablko, limeta

Odporúčame kúpiť

Máme pre vás

3€ zľavu

Prihláste sa do nášho newslettera a my vám pošleme 2€ zľavový kupón na vašu ďalšiu objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavami.