Vietnam Zanya Washed

Vietnam Zanya Washed

15,00  58,00 

Jedinečná kávová farma, zasadená v zelenej vietnamskej vysočine, vyniká nielen svojimi výnimočnými zrnami, ale aj príbehom, ktorý sa za ňou skrýva. Túto farmu vlastní Marián Takáč, slovenský farmár s vášňou pre pestovanie kávy. Vďaka jeho oddanosti trvalo udržateľným a inovatívnym farmárskym technikám vypestoval kávu, ktorá si získala naše uznanie vďaka pozoruhodnej kvalite a chuťovému profilu.

Chuťový profil tejto výnimočnej kávy vás očarí. Pri prvom dúšku vás privítajú svieže, povzbudzujúce tóny citrónovej trávy, ktoré dodávajú ľahký citrusový nádych. Neskôr sa objavuje jemná sladkosť karamelu, ktorý poskytuje bohatú, maslovitú hĺbku. Záver sa vyznačuje jemným melónovým nádychom, ktorý dodáva osviežujúcu sladkosť, čo príjemne pretrváva. Najviac nám chuťový profil pripomína vysoko kvalitné keňské kávy, vďaka svojej čistote a sviežosti.

Je to výnimočná voľba pre tých, ktorí hľadajú výrazný a nezabudnuteľný kávový zážitok. Vo svete, kde káva často spadá do predvídateľných chuťových vzorcov, ponúka táto od Mariána Takáča osviežujúcúcu zmenu.

250g 1000g
Približné doručenie:
18 - 21 júl, 2024

Základné informácie o káve

Odporúčame kúpiť

Máme pre vás

3€ zľavu

Prihláste sa do nášho newslettera a my vám pošleme 2€ zľavový kupón na vašu ďalšiu objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavami.