Náš život

Oslavujeme 6 rokov

goriffee-narodeniny-1

Goriffee má tento mesiac 6 rokov. Neuveriteľné, ako ten čas letí, oficiálne starneme! A takéto jubileum si zaslúži rekapituláciu.

Za 6 rokov sa mnohé nepodarilo a často krát sme sa vydali slepou cestou, ktorá nás zbrzdila, ako naša druhá kaviareň, ktorú sme zavreli pred viac ako rokom. Či pivné okienko na Nedbalovej, kde sme naleteli podvodníkom. Ale takéto situácie vás učia, robia vás silnejšími a vytrvalejšími.

Toho, čo sa podarilo je, však, omnoho viac. Druhý rok úspešne pôsobíme v novej pražiarni, aj keď po dvoch rokoch už asi nie je tak úplne „nová“. Kaviareň Kaffeehaus na Panenskej má tento mesiac 5 rokov, čo je absolútne úžasné, ak vezmeme, že sme tam šli s veľmi skromnými ambíciami. Mnohé činnosti sme sprofesionalizovali, rozšírili tím milých a schopných kolegov a mimoriadne sme pyšní na výsledky našich “less waste” aktivít, kde sme vďaka znovu použiteľným boxom na kávu ušetrili tisícky obalov, ktoré nešli priamo na skládku alebo do spaľovne.

Nedá mi nespomenúť aj našich partnerov, bez ktorých by sme neboli, tam kde sme. Veľmi sa tešíme, že nám veria najlepšie kaviarne po celom Slovensku, ako napríklad Urban House, Pán Králiček, Thalmeiner či Leroy. Ale aj v zahraničí a pravidelne posielame kávu po celej Európe od Uppsaly, cez Berlín až po Varšavu. Môžeme konštatovať, že naše minuloročné účasti na podujatiach ako Coffeefest Amsterdam či World of coffee v Berlíne, mali svoj zmysel.

Keď píšem tento blog, tak musím povedať, že do budúcnosti hladíme pozitívne a odvážne. A dovoľte mi zaželať: všetko najlepšie Goriffee a na zdravie.

Využite 10% zľavu na členstvo v našom Kávovom klube do 23.12. Stačí, ak do objednávky napíšete kód “narodeniny”. Darčekové poukážky kávového klubu posielame až do Vianoc elektronicky v PDF verzii.