Colombia Nabor Ortega Washed

Vypredané

Colombia Nabor Ortega Washed

Kolumbijská káva, a platí to aj pre túto od farmára Nabora Ortegu, patrí k najlepším kávam na svete. Medzi nespočetnými odrodami, ktoré sa tam pestujú, vyniká Pink Bourbon, klenot, cenený pre svoj jedinečný chuťový profil.

S každým dúškom ružového bourbonu sa človek vydáva na zmyslovú cestu podobnú objavovaniu bujnej kolumbijskej krajiny. Pri prvom dúšku zaujme jemná ovocnosť broskyne, evokujúca slnkom pobozkané sady kolumbijskej vysočiny. Tento ovocný tón sa prelína s náznakmi sladkého medu, ktorý dodáva nápoju jemnú zlatistú bohatosť, ktorá pretrváva na jazyku.

Ružový bourbon však ponúka viac než len sladkosť; skrýva v sebe náznaky bazového kvetu, kvetinovú eleganciu, ktorá pôvabne tancuje naprieč chuťovými pohárikmi a zanecháva jemný, no nezabudnuteľný dojem.

Túto kávu sme objavili na našej ceste po Kolumbii v októbri 2023. Po jej ochutnaní sme vedeli, že svojou výnimočnosťou vyniká nad ostatnými a práve preto ju zaraďujeme do našej novej prémiovej edície káv. Výberová káva Colombia Nabor Ortega Washed je limitovaná a máme z nej iba 120kg, preto nerozmýšľajte nad nákupom príliš dlho.

Približné doručenie:
18 - 21 júl, 2024

Základné informácie o káve

Odporúčame kúpiť

Máme pre vás

3€ zľavu

Prihláste sa do nášho newslettera a my vám pošleme 2€ zľavový kupón na vašu ďalšiu objednávku. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavami.