Colombia Sebastian Gomez Natural

Colombia Sebastian Gomez Natural

17,00  113,00 

Vo svete výberovej kávy, každá šálka rozpráva príbeh, a uprostred tejto bohatej tapisérie chutí kraľuje jedna odroda: gesha. Gesha, pestovaná s mimoriadnou starostlivosťou, je známa svojou bezkonkurenčnou kvalitou a výrazným chuťovým profilom. Túto geshu vypestoval Sebastian Gomez, farmár, ktorého vášeň pre dokonalosť sa odráža v každej úrode a my sme ju našli počas našej cesty po Kolumbii na jeseň 2023.

Farma Sebastiana Gomeza, ktorá sa nachádza v odľahlej oblasti Kolumbie, prekvitá pod jeho dohľadom. S úctou k tradícii a neochvejným záväzkom k inováciám pestuje Gomez kávu s remeselným nádychom.

Sebastian Gomez spracoval túto kávu natural metódou, technikou, ktorá umožňuje, aby zrno fermentovalo vo vnútri ovocia a dodáva jedinečnú sladkosť a hĺbku finálnej šálke. Ako čerešne schnú na slnku, prechádzajú premenou, pričom každé zrnko absorbuje esenciu svojho okolia.

Výsledkom je symfónia chuti, kde tóny marhúľ tancujú spolu s náznakmi čučoriedok a vytvárajú zmyslový zážitok, ktorý je očarujúci. S každým dúškom je chuť podmanivá a pripomína sladkosť podobnú cukríku, ktorá pretrváva dlho po dopití.

Light roast
150g 1000g
Približné doručenie:
22 - 25 máj, 2024

Základné informácie o káve

Odporúčame kúpiť